Zadzwoń: +48 667-555-576

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

 

To metoda relaksacji na najwyższym poziomie i harmonijne połączenie kilku technik masażu klasycznego z kamieniami bazaltowymi ogrzanymi
do ok.50 st.C, które mają niesamowitą moc utrzymywania ciepła. Kamienie bazaltowe, czyli skałę pochodzenia wulkanicznego, wydobywa się z dna oceanów z obszarów o dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie, jak Hawaje, Bali.

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi, masaże Szczecin  

Masaż tymi kamieniami może być jednocześnie delikatnym, jak i intensywnym masażem relaksacyjnym, w którym rozgrzane kamienie różnej wielkości odpowiednio przystosowane do masowania różnych części ciała służą do rozluźnienia mięśni zmęczonych po całym dniu.

Ten rodzaj masażu łagodzi znacznie napięcia mięśni, oraz wspomaga ich regenerację, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie,a co za tym idzie, lepsze ich dotlenienie i odżywienie. Zabieg często eliminuje bóle pleców, a zastosowane podczas zabiegu odpowiednio dobrane olejki wpływają na polepszenie wyglądu skóry, działają uspakajająco na układ nerwowy, relaksują i rozluźniają. Bardzo polecam ten masaż:-) .

Przed każdym zabiegiem kamienie są myte i dezynfekowane.

Cena zabiegu:

60 minut: 160 zł
90 minut: 195 zł

Zarezerwuj wizytę