Zadzwoń: +48 667-555-576

Endermologia LPG ÂŽ

LIPOMASSAGETM wykonywany metodą Endermologie LPG to w 100% naturalna, nieinwazyjna i nieagresywna technika modelowania sylwetki i redukcji cellulitu, pozbycia się lokalnych otłuszczeń, mająca silne właściwości wzmacniające i rewitalizujące tkankę.

endermologia

LIPO znaczy tłuszcz, a MASSAGE - masaż. Lipomassage-masaż rolkowy wspomagany podciśnieniem- jest wyjątkową ,opatentowaną przez francuską firmę LPG techniką masażu, która dzięki zjawisku mechanotransdukcji umożliwia pozbycie się tkanki tłuszczowej opornej na dietę i gimnastykę, co zostało udowodnione naukowo. Badania są publikowane na stronie www.cosire-lpg.com. 

Zabiegom LIPOMASSAGE poddawać się mogą :

- wszysytkie KOBIETY, które: 

 1. Mają genetyczne skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej i cellulitu.
 2. Są aktywne fizycznie, ale wciąż mają problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach.
 3. Są szczupłe, ale mimo tego cierpią z powodu cellulitu.
 4. Ćwiczą regularnie, ale chcą szybko osiągnąć doskonały wygląd nie tracąc motywacji do gimnastyki.
 5. Są na diecie pomocnej w zmiejszeniu wagi ciała i mają nadzieję na szybkie wymodelowanie swojej sylwetki bez utraty jędrności skóry.
 6. Po zabiegu odsysania tłuszczu chcą wyszczuplić i wygładzić obszary ciała otaczające miejsca poddane zabiegowi oraz uzyskać gładką jędrną skórę.
 7. Są w okresie menopauzy, a chcą zachować dobrą formę i zdrowie pomimo następujących zmian hormonalnych i przybierania na wadze.

endermologia

- wszyscy MĘśťCZYśšNI, którzy:

 1. Mają zły i dobry  metabolizm, ale wskutek wieku i zbyt bogatej w kalorie diety zaczyna się u nich gromadzić tłuszcz w określonych partiach ciała, takich jak np. brzuch, talia, klatka piersiowia, podbródek itd.
 2. Są aktywni fizycznie i ich dieta jest dobrze zbilansowana, ale wciąż mają problem z nadmiarem tłuszczu w niektórych obszarach ciała.
 3. Są szczupli, ale mają gdzieniegdzie otłuszczenia i chcą ich się pozbyć.
 4. Stracili właśnie na wadze, ale chcą odzyskać jędrność i elastyczność skóry.

Zabiegi Endermologie wykonywane są w naszym studiu oryginalnym aparatem LPG Cellu M6 IP.

Jeżeli masz wątpliwości czy pytania zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.

Cena pojedyńczego zabiegu: 170 zł

Pakiet 10 zabiegów :  1.500 zł

Pakiet 15 zabiegów : 1.950 zł  + kostium do zabiegów  gratis

 

Zakup kostiumu damskiego : 50 zł.

Zakup kostiumu męskiego :   80 zł.

 

Z zabiegów lipomasażu metodą endermologii LPG należy korzystać 2 razy w tyg., czyli nierzadziej niż co 3 dni. Dla zauważalnych efektów zaleca się przeprowadzić serię 10-20 zabiegów, a następnie 1-2 zabiegi miesięcznie w celu zapobiegania nawrotom. Liczba zabiegów jest uwarunkowana fazą cellulitu, ilością tkanki tłuszczowej, wiekiem i ogólną kondycją skóry klienta.

35 minut: 170 zł

Zarezerwuj wizytę