Zadzwoń: +48 667-555-576

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi dla panów

To drugi, po masażu klasycznym, najchętniej wybierany masaż przez Panów.

To metoda relaksacji na najwyższym poziomie i harmonijne połączenie kilku technik masażu klasycznego z kamieniami bazaltowymi ogrzanymi do ok.50 st.C, które mają niesamowitą moc utrzymywania ciepła. Kamienie bazaltowe, czyli skałę pochodzenia wulkanicznego, wydobywa się z dna oceanów z obszarów o dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie, jak Hawaje, Bali.


Masaż dla panów gorącymi kamieniami bazaltowymi, masaże Szczecin

Masaż tymi kamieniami może być jednocześnie delikatnym,
jak i intensywnym masażem relaksacyjnym, w którym rozgrzane kamienie różnej wielkości odpowiednio przystosowane do masowania różnych części ciała służą do rozprostowania mięśni zmęczonych po całym dniu.

Ten rodzaj masażu łagodzi napięcie mięśni i stawów oraz wspomaga ich regenerację, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie, a co za tym idzie, lepsze ich dotlenienie
i odżywienie. Zabieg często eliminuje bóle pleców, a zastosowane podczas zabiegu odpowiednio dobrane olejki wpływają na polepszenie wyglądu skóry, działają uspakajająco na układ nerwowy, relaksują i rozluśşniają.

Przed każdym zabiegiem kamienie są myte i dezynfekowane.

Cena zabiegu:

60 minut: 180 zł
90 minut: 230 zł

Zarezerwuj wizytę