Zadzwoń: +48 667-555-576

Masaż stemplami ziołowymi dla panów

Masaż relaksacyjny całego ciała wykonywany za pomocą specjalnie przygotowanych woreczków bawełnianych jednorazowego użytku zwanych stemplami, które są wypełnione ziołami lub owocami. Przed zabiegiem stemple zanurza się w rozgrzanym oleju winogronowym, dzięki czemu łączą one kosmetyczne, relaksacyjne i zmysłowe działanie z niepowtarzalną kompozycją zapachową. 

Lava Studio Masażu Masaż stemplami ziołowymi dla Panów

Za pomocą stempli masuje się  całe ciało, a gorący olej daje niesamowite odczucia, gdyż rozgrzewa wszystkie ''stemplowane'' punkty ciała. Po krótkim kontakcie ze stemplem o wysokiej temperaturze ciało wysyła błyskawicznie informację do centralnego układu nerwowego, który w odpowiedzi uruchamia mechanizmy regenerujące.

Masaż ten poprawia krążenie, usuwa toksyny z organizmu, uśmierza ból 
i napięcie mięśni, relaksuje, a co najważniejsze - pobudza organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej.

Poza tym zabieg ten posiada właściwości peelingujące i tym samym znakomicie pobudza skórę do odnowy.

Zapachy umieszczonych w stemplu składników dodatkowo wpływają kojąco na zmysły i działają antystresowo.

W swoim studiu posiadam 3 rodzaje stempli :

  • energizująco-relaksujące, w skład których wchodzi m.in. trawa cytrynowa, goździki, pieprz czerwony, kardamon. Są stemplami rozgrzewającymi, ujędrniają skórę, a także wprowadzają ciało i umysł 
    w stan odprężenia i relaksu.
  • pobudzające, w skład których wchodzi mieszanka kawy, cynamonu, pieprzu czerwonego i kardamonu. Wspomagają koncentrację, rozluźniają napięcie mięśniowe, a także rozgrzewają i wprowadzają ciało i umysł w stan odprężenia.
  • odświeżająco-uspokajające, w skład których wchodzi zielona herbata, mięta, melisa i grejfrut. Wykazują działanie przeciwzapalne, uspokajające, relaksujące, minimalizują napięcie organizmu.

Stemple obecnie są niedostępne !  Przepraszamy .

Zarezerwuj wizytę